امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

داماش در سراشیبی سقوط قرار گرفت

تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم تختی جم مهمان پارس جنوبی جم بود و در حالی که با دو گل از میزبان عقب بود و توانست بازی را به تساوی دو بر دو بکشاند در واپسین ثانیه‌های اوقات تلف شده گل سوم را دریافت کرد و شکست خورد.
 به گزارش کاسپین  در چهارچوب هفته بیست و ششم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم تختی جم مهمان پارس جنوبی جم بود و در حالی که با دو گل از میزبان عقب بود و توانست بازی را به تساوی دو بر دو بکشاند در واپسین ثانیه‌های اوقات تلف شده گل سوم را دریافت کرد و شکست خورد.

گل‌های این بازی را مهدی زارع (۱۷) و میلاد تقیان (۳۸) و (۹+۹۰) برای پارس جنوبی جم و عماد میرجوان در دقایق ۵۶ و ۸۰ برای داماش گیلان به ثمر رساندند.

داماش گیلان با این شکست ۱۹ امتیازی باقی ماند و در پایان هفته بیست و ششم در جایگاه هفدهم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

داماشی‌ها از ساعت ۱۷ دوشنبه هفته آینده در رشت پذیرای تیم مدعی چادر ملو اردکان خواهد بود.

ترکیب داماش گیلان: سعید ابراهیم‌پور، سپهر سیمان‌پور (سعید طالبی از ۷۲)، پژمان نجات، سجاد قلی بیگی (سیامک علیزاده از ۷۷)، مجتبی بیژن، بلال میرزاعلی (عماد میرجوان از ۴۶)، محمد رستمی (آرمین انبساطی از ۶۵)، حسین خیری، رضا زاهدتبار، کمیل حیدری و حسین ابراهیمی.

در حاشیه

-داماشی‌ها دقیقه سوم به یک گل از روی ضربه ایستگاهی دست پیدا کرد که داور تشخیص آفساید داشت. همچنین یک خطای کاملا مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه بر روی زاهدتبار رخ داد که این صحنه نیز از دید داور مسابقه پنالتی تشخیص داده نشد.

-برای نیمه دوم مسابقه ۹ دقیقه زمان تلف شده در نظر گرفته شد.


کد خبر: 26744

دیدگاهتان را بنویسید