امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

داماش به «سقوط» نزدیک تر شد

‎تیم فوتبال داماش گیلان در روزی که چهره متفاوتی در وقت‌های اضافی نیمه دوم از خود به نمایش گذاشت و دو بار دیرک دروازه چادرملو را به دروازه درآورد، در نهایت مقابل تیم دوم جدول تن به تساوی بدون گل داد.

به گزارش کاسپین در چهارچوب هفته بیست و هفتم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید عضدی رشت پذیرای تیم چادرملو اردکان بود که این نبرد در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در مهمترین صحنه‌ این بازی در اوقات تلف شده نیمه دوم، مهاجمین داماش دوبار توپ را به تیرک دروازه کوبیدند تا ورق در دقایق پایانی به سود داماشی‌ها برنگردد.

داماش گیلان با کسب این تساوی ۲۰ امتیازی شد و در فاصله دو امتیازی با تیم‌های دریا بابل و شاهین بندرعامری در جایگاه هفدهم جدول هجده تیمی لیگ یک باقی ماند.

داماش در چهارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲ اردی‌بهشت در اسلامشهر مهمان تیم آریو اسلامشهر خواهد بود.

ترکیب داماش گیلان: اشکان توانا، میلاد پورمحسن (امیرحسین یوسفی از ۷۳)، سجاد قلی بیگی، رضا زاهدتبار، حسین خیری، عماد میرجوان، سپهر سیمان‌پور (داریوش بخت از ۶۷) ، آرمان لطف خدا، کمیل حیدری، سعید طالبی (محمد رستمی از ۵۸) و سیامک علیزاده.

در حاشیه

-بیش از ۷ هزار هوادار داماش از این بازی استقبال کردند.

-شش بازیکن تیم چادرملو اردکان، گیلانی بودنذ.

-در صحنه‌ای که داماشی‌ها با توپ ربایی از مدافع اردکان در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان میهمان بودند، بازیکن حریف با خطا مهاجم داماش را متوقف کرد تا با کارت قرمز جریمه شود. دقایق پایانی مسابقه بسیار پرتنش دنبال شد و داماشی‌ها نیز البته موقعیت‌های خطرناکی را بر روی دروازه حریف در این دقایق ایجاد کردند.


کد خبر: 26930

دیدگاهتان را بنویسید