امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

داماش از کمبود بازیکن و چالش مالکیتی رنج می برد

کاسپین - سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان، بحران مالکیتی را چالش اصلی این تیم برشمرد و گفت: تیم داماش از کمبود بازیکن رنج می برد.

علی نظرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار کاسپین، اظهار کرد: فرصت سوزی‌ها در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان منجر به توقف داماش شد.

وی با تاکید بر لزوم موقعیت شناسی در بازی افزود: اگر بازیکنان تمرکز کافی داشتند و از موقعیت‌های به دست آمده به نحو مطلوب استفاده می‌کردند نتیجه بهتری کسب می‌کردیم.

سرمربی داماش گیلان با اشاره به چالش مالکیتی این تیم بیان کرد: بحران مالکیتی تیم داماش را به حاشیه برده است و تمرکز بازیکنان و کادر فنی را به هم زده است.

نظرمحمدی با بیان اینکه شفافیت در مساله مالکیتی داماش وجود ندارد، گفت: هر چه زودتر باید مساله مالکیتی داماش حل شود تا بازیکنان و کادر فنی به آرامش برسند.

وی با بیان اینکه عدم موفقیت داماش در بازی ناشی از حواشی تیمی است، افزود: برخی مشکلات درون باشگاهی تیم داماش را رسیدن به هدف اصلی و نتیجه گرایی در بازی‌ها دور کرده است.

سرمربی داماش گیلان با بیان اینکه این تیم با کمبود بازیکن رنج می‌برد، گفت: جای خالی ۲ بازیکن در داماش محسوس است و از سوی دیگر عدم ثبت قرارداد بازیکنان دست ما را جذب بازیکن بسته است.

نظرمحمدی با تقدیر از حضور پرشور هواداران در ورزشگاه، بیان کرد: هواداران داماش پای ثابت و حامیان واقعی این تیم هستند.

وی با اشاره به نگرانی هواداران از نتیجه‌های به دست آمده داماش، افزود: هواداران از ما برد می‌خواهند و این حق و مطالبه جدی شان است.


کد خبر: 21859

دیدگاهتان را بنویسید