امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

«خواستگار سمج» به آستارا رفت!

کاسپین - نمایش کمدی «خواستگار سمج» به نویسندگی و کارگردانی «منصور سفیدگر» در شهرستان مرزی آستارا به روی صحنه رفت.

به گزارش کاسپین، نمایش کمدی «خواستگار سمج» کاری از گروه نمایشی مولانا وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا با نگاهی به مسائل و مشکلات موجود اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ازدواج در جامعه و با زبان تاثیرگذار طنز در شهرستان مرزی آستارا به روی صحنه رفت.

نویسنده و کارگردان نمایش کمدی «خواستگار سمج» منصور سفیدگر از پیشکسوتان نقالی و سیاه بازی کشور است و این نمایش با هنرمندی هنرمندان خوش ذوق آستارایی در سینما دریای آستارا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به روی صحنه رفته و با استقبال بسیار خوب مردم آستارا مواجه شده است.

نمایش کمدی فوق از جمله فعالیت‌های ممتاز منصور سفیدگر به عنوان نویسنده و کارگردان در عرصه هنر طنز و نمایش بوده و طراحی زیبای صحنه و بهره گیری از هنر و خلاقیت بازیگران باتجربه و جوان از نقاط قوت این نمایش کمدی است.

آرش قربانپور، پژمان مرتضوی، امین گلگیر، سعید خدادادزاده، محمدرضا وهابی، سما لطیفی، صبا سبلانی، سمانه ایمانی، ساره اسکندرزاده و مهدیس مالدار در این نمایش و در دو پرده به عنوان بازیگر هنرنمایی می کنند و سینا سفیدگر به عنوان سرپرست، مدیر برنامه: کیهان اسلامی فر، مدیر صحنه: کسری سفیدگر، منشی صحنه: شادی مالدار، نور و صدا: بهرنگ نجفی و گریم: رضا شرطی از جمله دست اندرکاران این نمایش کمدی هستند.

بهرام خوشحال، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در این رابطه در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه تماشاگران بزرگترین سرمایه هنرمندان تئاتر و نمایش‌های کمدی و طنز محسوب می‌شوند، اظهار کرد: مخاطبان سرمایه هنرمندان نمایش‌های کمدی در شهرستان مرزی بندر آستارا هستند که با استقبال از تمامی نمایش‌ها انگیزه مضاعفی برای هنرمندان ایجاد می‌کنند.


کد خبر: 22018

دیدگاهتان را بنویسید