امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

خشمی به وسعت یک قتل در رودبار/ قاتل دستگیر شد

آژانس خبری کاسپین- فرمانده انتظامی رودبار از دستگیری قاتل جوان ۲۷ ساله خورگامی در کمتر از یک ساعت خبر داد و گفت: قاتل خصومت شخصی را دلیل این قتل عنوان کرده است.

به گزارش خبرنگار کاسپین، سرهنگ عیسی روشن‌قلب در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی تماس مردمی با مرکز فوریتی‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع با سلاح سرد بین ۲ نفر در بخش خورگام، بلافاصله مأموران انتظامی برای پیگیری موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور پلیس در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد در این درگیری یک مرد جوان ۲۷ ساله با ضربات سلاح سرد به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده است، افزود: تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری فرد ضارب آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اعلام اینکه متأسفانه فرد مجروح بر اثر شدت جراحات وارده در مرکز درمانی فوت کرد، بیان داشت: کارآگاهان آگاهی با اقدامات فنی و پلیسی انجام شده، قاتل را در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه قاتل ۳۸ ساله در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه‌اش را اختلافات شخصی و قبلی اعلام کرد، گفت: این فرد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ روشن‌قلب تصریح کرد: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت، عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران‌ناپذیر است.


کد خبر: 16171

دیدگاهتان را بنویسید