امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

خداحافظی قوهای سفید با جام حذفی

تیم ملوان در چارچوب مسابقات جام حذفی در اصفهان مقابل سپاهان قرار گرفت و با یک گل شکست خورد و از این جام خداحافظی کرد.

به گزارش کاسپین یکی از مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود و تیم فوتبال سپاهان به مصاف ملوان رفته است. برنده این مسابقه در بازی بعدی با برنده دیدار هوادار و گل گهر بازی می کند. در این مسابقه سپاهان فقط به پیروزی و جبران ناکامی لیگ می اندیشد و ملوان به دنبال تکرار خاطرات دهه 60 در جام حذفی با سیروس قایقران.


ترکیب سپاهان برابر ملوان

نیما میرزازاد، هادی محمدی، سیاوش یزدانی، برایان دابو، سیدمحمد کریمی، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده، کاوه رضایی (۹۰ محمد دانشگر)، آریا یوسفی، امید نورافکن (۷۸محمد جواد حسین‌نژاد) و شهریار مغانلو (۷۲ رضا اسدی )
سرمربی: ژوزه مورایس

ترکیب ملوان برابر سپاهان

افشار صداقت، میلاد باقری، رضا جعفری، آرمان اکوان، محمدرضا بردبار، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، پویا پورعلی، مهران احمدی، میلاد سرلک و محمدرضا سلیمانی (۶۶ سهیل فداکار)
سرمربی: مهدی تارتار


شرح گل:

سپاهان (۱-۰): ارسال مواج نورافکن برای فرشاد احمدزاده روی تیرک دوم با ضربه سر این بازیکن همراه شد و در ادامه اشتباه افشار صداقت سبب شد که گل اول مسابقه در دقیقه ۴۰ رقم بخورد.


لحظات حساس:

دقیقه ۶: شوت سرکش محمد کریمی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان با اختلاف بسیار ناچیزی از بالای دروازه به بیرون رفت و روی تور دروازه قرار گرفت تا مهم‌ترین موقعیت بازی در دقیقه ۶ ایجاد شده باشد.

دقیقه ۱۴: شوت محمدرضا سلیمانی از داخل محوطه جریمه کم قدرت بود ولی می‌رفت برای میرزازاد که این توپ را دو ضرب دفع کرد و سپاهان مشکل ایجاد کند که مدافعین از راه رسیدن و این خطر دفع شد.

دقیقه ۱۶: پاس در عرض شهریار مغانلو به شکل خطرناک دهانه دروازه را طی کرد و به اوت رفت.

دقیقه ۴۵: ضربه سر مهاجم ملوان آرام زده شد و به راحتی در دستان نیما میرزازاد قرار گرفت.

دقیقه ۵۳: شوت کاوه رضایی بی‌دقت زده شد و با اختلاف زیادی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۸۷: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان با فاصله زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.


حواشی:

*نیمکت نشینی پیام نیازمند و حضور نیما میرزازاد یکی از تصمیمات جسوران مورایس در این مسابقه است و همینطور می‌توان به حضور رضا اسدی، رضا شکاری و محمد جواد حسین نژاد روی نیمکت اشاره کرد.

*تا پیش از شروع مسابقه باران در ورزشگاه نقش جهان می‌بارید ولی دقایقی پیش از شروع مسابقه باران قطع شد تا هواداران حاضر در استادیوم با شرایط کاملاً مساعدی به تماشایی مسابقه حساس و سرنوشت ساز بنشینند.

*پیش از شروع مسابقه هواداران تیم فوتبال سپاهان جو بسیار تماشایی‌ای را در ورزشگاه به راه انداختند.

*بیش از ۱۵ هزار هوادار سپاهانی در این مسابقه به تماشای عملکرد شاگردان مورایس در ورزشگاه نقش جهان نشسته‌اند.

*غیبت حبیب فرعباسی در این مسابقه حسابی به چشم آمد و مهدی تارتار هم با شروع نیمه دوم افشار صداقت را به دلیل اشتباهی که در نیمه اول داشت تعویض کرد تا خشم خود را از عملکردش نشان داده باشد.

*میگل تکسیرا دستیار پرتغالی ژوزه مورایس به دلیل اعتراض به تصمیم امیر سامان سلطانی با کارت زرد این داور مواجه شد.


کد خبر: 28078

دیدگاهتان را بنویسید