امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

جشنواره گل دخنران ملوان زیر بارش باران

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت‌های لیگ برتر کشور، مقابل تیم پالایش گاز ایلام به پیروزی پرگل دست یافت.

به گزارش کاسپین تیم‌های فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و پالایش گاز ایلام در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت در هوایی بارانی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم بانوان ملوان با نتیجه پرگل چهار بر صفر حریفش را شکست داد.

در نیمه نخست این بازی تیم بانوان ملوان بندرانزلی به سه گل دست یافت که ابتدا محدثه زلفی در دقیقه نهم گل نخست این تیم را به ثمر رساند در دقیقه بیستم افسانه چترنور و در دقیقه ۲۳ نیز شبنم بهشت به ترتیب گلهای دوم و سوم ملوان را به ثمر رساندند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۴ تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی صاحب یک ضربه پنالتی شد که افسانه چترنور مهاجم این تیم این ضربه را به گل تبدیل کرد تا در نهایت تیم ملوان با نتیجه چهار بر صفر مقابل پالایش گاز ایلام به برتری برسد.

قضاوت این دیدار را مائده جعفری با کمک‌های زهرا رمرودی و سمانه یوسف آبادی عهده دار بودند که درنا قهرمانی به عنوان داور چهارم و سمانه محسنی به عنوان ناظر گروه داوری در این بازی حضور داشتند.

پیش از برگزاری این مسابقه، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با کسب ۲۵ امتیاز در رتبه سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته بود و تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام نیز با کسب ۱۹ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار داشت.


کد خبر: 24868

دیدگاهتان را بنویسید