امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

جشنواره گل دختران ملوان در انزلی

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در ادامه لیگ برتر بانوان کشور با حساب چهار بر یک مقابل میهمان خود ایساتیس کران فارس به برتری رسید.

به گزارش کاسپین تیمهای فوتبال بانوان ملوان و ایساتیس کران فارس چهارشنبه شب در هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی مقابل هم قرار گرفتند.

در این دیدار، تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی برتری محسوسی نسبت به حریفش داشت و با به ثمر رساندن چهار گل و دریافت فقط یک گل، به یک پیروزی خانگی دیگر دست یافت تا همچنان در رتبه دوم جدول قرار داشته باشد.

افسانه چترنور مهاجم گلزن تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در این بازی نیز درخشید و در دقایق ۶، ۶۱ و ۶۸ موفق شد سه گل به ثمر برساند تا در این دیدار هتریک کند، ضمن اینکه فاطمه مخدومی در دقیقه ۷۶ چهارمین گل ملوان را به ثمر رساند.

قضاوت این مسابقه را سلاله جوادی با کمک های ژاله طوفان پور و ژیلا محرمی برعهده داشتند که رویا ظفری به عنوان داور چهارم و فاطمه نوذری به عنوان ناظر گروه داوری در این دیدار حضور داشتتند.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با این پیروزی خانگی ۴۰ امتیازی شد و همچنان در رتبه دوم جدول رده بندی قرار گرفت, همچنین تیم فوتبال بانوان ایساتیس کران فارس با کسب هشت امتیاز در رتبه نهم جدول رده بندی ۱۰ تیمی این مسابقات قرار گرفت.


کد خبر: 26570

دیدگاهتان را بنویسید