امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

جابجایی «استاندار» مساوی توقف امورات گیلان است

 منتخب مردم لنگرود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استاندار گیلان خواست اولویت ها را دنبال کند و در هر شهرستان یک کار را پیش ببرد و یادآور شد: اکنون هر جابجایی در مدیریت عالی استان مساوی متوقف شدن امورات است و آورده دیگری ندارد؛ این در حالی است که استاندار جدید برای اشرافیت بر مسائل استان به زمان نیاز دارد و سال آخر دولت سیزدهم عملا از دست می رود.

 

به گزارش کاسپین مهرداد لاهوتی با اشاره به موضوع معرفی استاندار جدید گیلان، اظهار کرد: اسدالله عباسی اولین استاندار دولت سیزدهم بود که از این حیث سختی کار خاصی داشت، زیرا استاندار باید تمام مدیران را جابجا می کرد که همین مسئله با اختلاف سلیقه همراه بود.

وی با بیان اینکه استاندار گیلان از مراحل مدیریت خود عبور کرده و اکنون دوران بهره برداری از اسدالله عباسی به عنوان استاندار بومی است، افزود: تمام هم و غم استاندار گیلان این بود که تیم جدید دولت سیزدهم را در استان مستقر کند که سخت ترین کار بود و انجام شد.

منتخب مردم لنگرود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه استاندار گیلان در جابجایی مدیران نتوانسته نظر همه نگاه ها و جریان ها و نمایندگان را تامین کند، اما در مجموع این مهم را به سرانجام رسانده و اکنون نسبت به استان و وضعیت پروژه ها اشراف پیدا کرده است.

لاهوتی با اشاره به تمرکز استاندار گیلان بر پروژه های مهم، تاکید کرد: با توجه به شناخت استاندار نسبت به استان، اکنون دوران بهره برداری از مدیریت وی است.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم در مجلس موافق استاندار غیر بومی نیستم، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس همواره نهایت همکاری را با استاندار گیلان اعم از بومی و غیر بومی داشته اند، اما نباید ارزش استان را پایین بیاوریم و نیروهای بومی را حذف کنیم.

منتخب مردم لنگرود در مجلس دوازدهم تصریح کرد: نباید تصور کنیم که با رفتن اسدالله عباسی، یک فرد غیر بومی می تواند کار خاصی در استان انجام دهد؛ این موضوع را در جلسه مجمع منتخبین استان نیز مطرح کردیم و لذا در کنار استاندار گیلان و نماینده ولی فقیه در استان باید به یک فهم مشترک برسیم.

لاهوتی از استاندار گیلان خواست اولویت ها را دنبال کند و در هر شهرستان یک کار را پیش ببرد و یادآور شد: اکنون هر جابجایی در مدیریت عالی استان مساوی متوقف شدن امورات است و آورده دیگری ندارد؛ این در حالی است که استاندار جدید برای اشرافیت بر مسائل استان به زمان نیاز دارد و سال آخر دولت سیزدهم عملا از دست می رود.


کد خبر: 27596

دیدگاهتان را بنویسید