امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

تولید ۷۰ هزار تن آسفالت طی ۷ ماه گذشته توسط شهرداری رشت

به گفته شهردار رشت، در هفت ماه گذشته کارخانه آسفالت شهرداری ۷۰ هزار تن آسفالت تولید کرده که به نوبه خود کم نظیر بوده و از آن در مناطق کمتر برخوردار جهت رفاه حال شهروندان استفاده می‌شود.

به گزارش  کاسپین رحیم شوقی شهردار رشت در رویداد ۲۴ساعته جام امید رسانه با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در عصر حاضر اظهار کرد: نقش رسانه در بیان خدمات ارائه شده و پیشرفت‌های کشور در برابر جنگ نرم دشمن که همواره در صدد ایجاد یاس و ناامیدی برای دشمنی با مردم ایران داشتند نقشی غیرقابل انکار است.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری رشت همه تلاش خود را معطوف به فراهم کردن رفاه حال شهروندان کرده است، گفت: شهرداری رشت با اجرای فعالیت‌های مختلف از جمله فعالیت عمرانی در تلاش است تا مردم خدمات شهرداری را به عنوان نماینده حاکمیت در زندگی خود حس کنند.

شهردار رشت با اشاره به اجرای پروژه‌های شهرداری برای کاهش ترافیک شهر بیان کرد: پنج تقاطع غیرهمسطح در میادین نیروی دریایی، باهنر، آیت الله رودباری و حمیدیان در حال اجرا است و پروژه میدان امام حسین (ع) نیز در ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

به گفته شوقی، در هفت ماه گذشته کارخانه آسفالت شهرداری ۷۰ هزار تن آسفالت تولید کرده که به نوبه خود کم نظیر بوده و از آن در مناطق کمتر برخوردار جهت رفاه حال شهروندان استفاده می‌شود.

شوقی، فعالیت مدیران و مسؤولین را به نوبه خود رسانه انقلابی دانست که تبیین کننده و مقابله کننده با جریان تحریف دشمن است و افزود: رسانه‌ها با بیان دستاوردها و پیشرفت‌های نظام با جریان یاس آفرین دشمن مقابله می‌کنند.

وی از بازگشایی مسیر سعدی به سرگل که در حال حاضر در تملک است خبرداد و گفت: این مسیر بعد از اتمام تملک در سال آتی بازگشایی خواهد شد.

شهردار رشت با پاسخ به سوال خبرنگاران درباره دستاوردهای سفر روسیه بیان کرد: در این سفر تلاش شد تا با ایجاد فرصت‌های مناسب، آورده‌های چشمگیری متوجه شهر رشت و استان گیلان شود که گزارش کامل آن توسط نماینده عالی دولت در استان اعلام می‌شود.


کد خبر: 22830

دیدگاهتان را بنویسید