امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

توقیف ۴ خودروی شوتی در گیلان

جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: ۴ دستگاه خودرو شوتی با بیش از ۱۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان توقیف شد.

به گزارش کاسپین سردار حسین حسن‌پور مبارزه با قاچاق کالا را یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی در برخورد با مفسدان اقتصادی عنوان کرد و اظهار کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات فنی ۲ دستگاه خودرو وانت مزدا و یک دستگاه خودرو نیسان شوتی را در محور شمال به جنوب شهرستان رودبار و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ را حین تردد در شهرستان بندرانزلی شناسایی و متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودروها، ۳۷۸ قلم انواع لوازم یدکی خودرو، ۷ هزار و ۱۰۳ قوطی نوشابه انرژی‌زا، یک هزار و ۲۴۸ عدد لیوان و ۴۱ هزار و ۴۰۰ عدد انواع مواد غذایی قاچاق کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از معرفی متهمان این پرونده‌ها برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و گفت: بنا بر نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای قاچاق ۱۶ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال است.

این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه قاچاق به عنوان یک آفت خطرناک سد راه پویایی اقتصاد و سلامت تجارت کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تأمین امنیت پایدار در جامعه است.


کد خبر: 26453

دیدگاهتان را بنویسید