امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲

تراکتور از روی ملوان رد شد

تیم تراکتور در دیداری مهیج و پرگل موفق شد تیم ملوان را با سه گل شکست دهد.

به گزارش کاسپین، در روزی که ملوان با گلر چهارم خود پای به زمین گذاشته بود، تراکتور یکی از بهترین بردهای این فصل خود را به دست آورد و شانس خود را برای رتبه سومی زنده نگه داشت. این در حالی است که ملوان در نیمه اول شروعی طوفانی داشت و با گل محمدرضا سلیمانی از حریف پیش افتاد اما در نیمه دوم 3 گل باعث شد تا تراکتور به بردی مهم برسد.

این پیروزی در شرایطی بود که حمید مطهری با استفاده از سجاد آشوری و تعویض امیر ابراهیم زاده، رد پای خود را در این برد به جای گذاشت و با این نتیجه شرایط تیمش را بهبود بخشید. نکته جالب اینکه پیروزی سه گله در غیاب هواداران تراکتور به ثبت رسید.
ملوان نیز باوجود این شکست همچنان در جایگاه پنجم قرار گرفت و حالا آنها شانس خوبی خواهند داشت تا با پیروزی در هفته پایانی، این رتبه را مسجل کنند.

 ترکیب تراکتور: 
حسین پورحمیدی، مهدی شیری، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، محمد نادری (46- سعید کریم آذر)، ریکاردو آلوز، سیدمهدی حسینی، امیرحسین حسین‌زاده، سجاد آشوری، مهدی هاشم نژاد (71- صفا هادی) و رحمان جعفری (46-امیر ابراهیم زاده).
سرمربی: حمید مطهری

 ترکیب ملوان: 
پرهام قناد، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان (65- جلال مداحی)، محمد طیبی، ابوذر صفرزاده، مجید عیدی، محمدرضا بردبار، پویا پورعلی، رضا جعفری (78- ایلیا ایمانی)، محمد عمری (72- پرهام موقری) و محمدرضا سلیمانی (78- مسیب زاده).
سرمربی: مهدی تارتار


اخطار:

تراکتور: محمد نادری 31 – شجاع خلیل‌زاده 45

ملوان: پوریا پورعلی 90+3


شرح گل:

تراکتور 0 – ملوان 1 (محمدرضا سلیمانی – دقیقه 13): ارسال از سمت چپ روی دروازه تراکتور با ضربه سر محمدرضا سلیمانی همراه شد و توپ در قعر دروازه حریف قرار گرفت.

تراکتور 1 – ملوان 1 (امیر ابراهیم زاده – دقیقه 48): روی اشتباه آرمان اکوان و دفع ناقص پرهام قناد، امیر ابراهیم زاده در مقابل دروازه خالی ملوان موفق به گلزنی شد.

تراکتور 2 – ملوان 1 (سجاد آشوری- دقیقه 53): سجاد آشوری هافبک تیم تراکتور با شوت از پشت محوطه جریمه موفق شد دروازه ملوان را باز کند.

تراکتور 3 – ملوان 1 (دقیقه 72 – امیرحسین حسین زاده): امیر ابراهیم زاده از زاویه بسته دروازه حریف را تهدید کرد و بعد از دفع ناقص و عجیب دروازه بان ملوان، حسین زاده دروازه را از یک قدمی باز کرد.


⏱ دقایق حساس:

دقیقه 45+1: شوت مهدی حسینی با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60: شوت رضا جعفری پس از چرخش از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: امیر ابراهیم زاده در موقعیت تک به تک شوت خود را زد که قناد سرانجام این توپ را گرفت.

دقیقه 86: شوت ریکاردو آلوز از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم به بیرون رفت.


⭕️ حواشی:

* به دلیل محرومیت هواداران تراکتور، گیت‌های ورزشگاه یادگار بسته است و با سخت‌گیری خاصی ورود خبرنگاران صورت می‌گیرد.
* رضا کرمانشاهی به عنوان مدیر اجرایی تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار حضور دارد.
* سیامک نعمتی، هافبک محروم تراکتور، با لباس شخصی در استادیوم حاضر شده است.
* بازیکنان تراکتور در حین گرم کردن با یکدیگر شوخی و خنده می‌کنند.
* در شروع بازی یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه ملوان رقم خورد اما داور پنالتی نگرفت.
* محمدرضا سلیمانی بعد از گل خوشحالی ویژه‌ای داشت و حرکات موزون انجام داد.


کد خبر: 28518

دیدگاهتان را بنویسید