امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

ترافیک ۱۴ کیلومتری در آزادراه قزوین – رشت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل بزرگراه امامزاده هاشم - رشت به طول حدود ۱۴ کیلومتر سنگین است.

به گزارش کاسپین ، غلامعلی نیک فهم با بیان اینکه در محور آزادراه قزوین – رشت شاهد ترافیک هستیم، اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل بزرگراه امامزاده هاشم – رشت محدوده شهران تا پیچ شاه عباسی به طول حدود ۱۴ کیلومتر سنگین است.

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از ورود ۴۸۹ هزار و ۶۲۸ خودرو به استان از ۲۴ اسفند ماه تا اول فروردین ماه خبر داد و بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا کنون ۳۲۶ هزار و ۴۸۱ خودرو از استان خارج شده‌اند.

نیک فهم به کاهش ۱۳ درصدی ورود به استان و ۱۰ درصدی خروج از استان اشاره کرد و گفت: بیشترین میزان ورودی به استان از طریق آزادراه قزوین – رشت با ۲۶۱ هزار و ۳۳۳ خودرو و پس از آن، محور رامسر – چابکسر با ۱۳۳ هزار و ۲۲۵ خودرو است.

وی بیشترین میزان خروجی استان را از محور چابکسر – رامسر با تردد ۱۲۷ هزار و ۳۲۸ خودرو دانست و افزود: بیشترین تردد در محورهای استان مربوط به ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با متوسط تردد ۶۶۸ خودرو در ساعت بوده است.


کد خبر: 26123

دیدگاهتان را بنویسید