امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

ترافیک در آزادراه قزوین – رشت نیمه سنگین است

 رییس پلیس راه قزوین گفت: وضعیت ترافیکی آزادراه های استان نیمه سنگین و روان است.

به گزارش کاسپین سرهنگ فرهاد ذاکری منش اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در آزادراه قزوین – کرج، قزوین – رشت و قزوین – زنجان به دلیل قطع باران و خشکی جاده ها نیمه سنگین و روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی ادامه داد: تیم های پلیس و گروه های جهادی به صورت آماده باش ۱۰۰ درصدی در سطح تمامی آزادراه ها، جاده های اصلی و فرعی حضور فعال دارند و همین مساله باعث شده تا خوشبختانه امروز هیچ حادثه منجر به فوتی هم نداشته باشیم.

سرهنگ ذاکری منش تاکید کرد: از رانندگان درخواست داریم تا به دلیل وضعیت نیمه سنگین و روان بودن ترافیک در مسیرهای ارتباطی استان، ضمن رعایت احتیاط و احترام گذاشتن به قوانین و مقررات رانندگی، از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی خودداری کرده و با رعایت فاصله طولی و عدم توقف در حاشیه راه سفری خاطره انگیزی را برای خود و همراهانشان رقم بزنند.

به گفته این مسوول انتظامی، رانندگان همچنین با بستن کمربندی ایمنی خود و عدم استفاده از تلفن همراه از بروز هرگونه حادثه جلوگیری به عمل بیاورند.

رییس پلیس راه استان قزوین خاطر نشان کرد: اگر حوادث منجر به تصادف برای رانندگان در طول سفر اتفاق افتاد بلافاصله نسبت به جا به جایی خودروهای خود به حاشیه راه اقدام کرده و سپس با پلیس تماس بگیرند.


کد خبر: 26099

دیدگاهتان را بنویسید