امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

تاکسی های دوگانه سوز به صف شوند

کاسپین -  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، از تعریف سامانه ثبت نام و نوبت دهی برای تعویض مخازن گاز تاکسی های سواری خبر داد و گفت: تعویض مخازن گاز برای تاکسی ها کاملا رایگان انجام می شود.

به گزارش کاسپین مجتبی شکوری با اشاره به اجرای طرح تعویض رایگان مخازن گاز CNG تاکسی‌های دوگانه سوز، اظهار کرد: این طرح برای تاکسی ها کاملا رایگان انجام می شود.

وی از تعریف سامانه ثبت نام و نوبت دهی برای تعویض مخازن گاز تاکسی های سواری خبر داد و افزود: رانندگان می توانند با مراجعه به سامانه «gcr.niopdc.ir» علاوه بر ثبت نام، نزدیک ترین محل را برای تعویض مخزن گاز خودروی خود انتخاب کنند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با اشاره به مصوبه شورای اقتصاد و برنامه وزارت نفت جهت ساماندهی خودروهای دوگانه سوز، تصریح کرد: تاکسی هایی که ۱۵ سال از عمر مخازن گاز آنان می گذرد، در صورتی که اطلاعات خودروی آنان از طریق اتحادیه تاکسیرانی کشوری برای وزارت کشور ارسال شده باشد، می توانند نسبت به تعویض مخزن CNG خود اقدام کنند.

شکوری ادامه داد: تاکسی های دارای مخازن گاز با کارکرد زیر ۱۵ سال نیز می توانند پس از دریافت برگه معاینه فنی، در صورت لزوم نسبت به تعویض مخزن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ جایگاه عرضه سوخت CNG در استان گیلان فعال است، اضافه کرد: به طور میانگین روزانه یک میلیون مترمکعب سوخت در این جایگاه ها برای خودروهای دوگانه سوز عرضه می شود.


کد خبر: 22399

دیدگاهتان را بنویسید