امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲

«تارتار« مسوولیت باخت ملوان را گردن گرفت

سرمربی ملوان با بیان اینکه مسوولیت این باخت را می‌پذیرم، گفت: تیم ریشه دار و پرطرفدار ملوان زمینی برای تمرین ندارد.

به گزارش کاسپین مهدی تارتار در نشست خبری پس بازی سپاهان با ملوان در انزلی اظهار کرد: قبل از هر چیزی از هواداران صبور و دلسوز ملوان بابت این نتیجه عذرخواهی می‌کنم.

سرمربی ملوان با اشاره به شکست این تیم مقابل سپاهان بیان کرد: شرمنده هواداران وفادار ملوان هستیم و اینکه نتوانستیم آنها را خوشحال کنیم بسیار پوزش می‌خواهم.

تارتار با اشاره به اینکه در بازی‌های آینده شکست امروز را جبران می‌کنیم، گفت: تمام تلاش تیم و کادر فنی این است تا در بازی‌های باقی مانده لیگ نتایج بهتری کسب کنیم.

وی با اشاره به نکات فنی بازی ملوان مقابل سپاهان افزود: نیمه نخست عملکرد قابل قبولی داشتیم و حتی می‌توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم اما بخت با تیم یار نبود.

سرمربی ملوان با بیان اینکه برخی اشتباهات در نیمه دوم سبب غافلگیری تیم شد، گفت: مسؤولیت این باخت را می‌پذیرم و باید تلاش کنیم اشتباهات را به حداقل برسانیم.

تارتار با اشاره به برخی اشتباهات داوری بازی ملوان و سپاهان اضافه کرد: در نیمه نخست تک به تک بازیکن ملوان با دروازه بان آفساید اعلام شد که این تصمیم داور سخت گیرانه بود.

به گفته وی گل دوم سپاهان با خطا روی دفاع ملوان رقم خورد که داور بازی آن را چشم پوشی کرد.

سرمربی ملوان با بیان اینکه سپاهان یکی از بهترین تیم‌های ایران است، گفت: کوچک‌ترین اشتباه مقابل این تیم تاوان دارد که تاوانش شکست است.

تارتار با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه مسؤولان از ملوان اضافه کرد: اگر ملوان را برای مدعی قهرآمیز و کسب سهمیه آسیایی می‌خواهیم باید همه مسؤولان و دست اندرکاران امر پای کار بیایند.

وی با انتقاد از عدم حمایت مسؤولان از تیم محبوب ملوان افزود: تیم ریشه دار و پرطرفدار ملوان زمین تمرین ندارد.

سرمربی ملوان با اشاره به اینکه با این امکانات کم نمی‌توان به آینده این تیم امیدوار بود، گفت: درخشش و اوج گیری ملوان با حمایت همه جانبه مسؤولان محقق می‌شود.


کد خبر: 27128

دیدگاهتان را بنویسید