امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

«بوت کمپ» به گیلان می آید

آژانس خبری کاسپین - معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال‌احمر گفت: اردو‌های انگیزشی آموزشی کارآفرینی در دستور کار است و دوره‌ها به صورت بوت کمپ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار کاسپین، سیدعلی منیری معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال‌احمر در اردوی انگیزشی آموزشی کارآفرینی کسب و کار‌های خانگی ویژه دختران طرح ملی یاس گفت: اردوی انگیزشی آموزشی کارآفرینی به میزبانی جمعیت هلال احمر کردستان در سه دوره در استان‌های اصفهان، کردستان و گیلان با حضور ۱۴۰۰ نفر از اعضای جوانان هلال احمر در حال برگزاری است.

منیری با اشاره به انتخاب و آموزش تسهیلگران افزود: در طی دو سال اخیر با همکاری دانشگاه کارآفرینی تهران و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، از هر استان یک نفر به عنوان تسهیلگر باشگاه کارآفرینی انتخاب شد که در دوره‌های کارآفرینی، منتورینگ و کوچینگ کسب و کار و کارآفرینی و مدیریت کسب و کار را از دانشگاه کارآفرینی یاد گرفته‌اند.

وی در ادامه اظهار کرد: در اردوی انگیزشی آموزشی کارآفرینی با دو گروه کارآفرین روبه رو خواهیم بود. افرادی که به معنای واقعی کلمه، کارآفرین خواهند شد و عده‌ای دیگر که کارآفرینی را به گونه‌ای دیگر دنبال خواهند کرد.

منیری عنوان کرد: در اردو‌های انگیزشی آموزشی کارآفرینی و کسب و کار‌های خانگی، دوره‌ها به صورت بوت کمپ یعنی مهارت‌محور دنبال می‌شود.


کد خبر: 16846

دیدگاهتان را بنویسید