امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

برنج مازندران کیلویی چند!

آژانس خبری کاسپین - قیمت برنج مازندران امروز،  قیمت برنج هاشمی ممتاز طبیعت در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۱۱۸ هزارتومان رسیده است.

به گزارش  خبرنگار کاسپین، بر اساس قیمت برنج مازندران امروز،  قیمت برنج هاشمی ممتاز طبیعت در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۱۱۸ هزارتومان رسیده است.

قیمت برنج ایرانی خوشپخت در بسته ۱۰ کیلویی هم ۸۵۰ هزارتومان قیمت گذاری شده است. قیمت برنج نیم دانه هاشمی آقاجانیان هم در کیسه ۱۰  کیلوگرمی به ۷۷۷ هزارتومان رسیده است.

قیمت برنج طارم محلی کشت دوم فریدونکنار  هم در وزن ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان رسیده است. قیمت برنج ایرانی سرلاشه عطری فوق اعلاء گیلان بوستان عرش در کیسه ۱۰  کیلوگرمی هم ۷۹۵ هزارتومان اعلام شد.

رضا کنگری، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی در جدیدترین مصاحبه خود مدعی شده است که قیمت برنج ۳۰ الی ۳۵ درصد طی ماه گذشته کاهش یافته است. طبق گفته او تولید بالای این محصول، آغاز فصل برداشت و کاهش نرخ ارز موجب کاهش قیمت برنج است اما رصد سایت‌های اینترنتی نشان می‌دهد قیمت برنج ایرانی در ماه اخیر کاهش نداشته و تنها ثابت مانده است. اما قیمت برنج پاکستانی و هندی در این مدت کاهش داشته است. به نظر می‌رسد تا پایان فصل برداشت قیمت برنج ایرانی نوسان نداشته باشد.

فهرست قیمت برخی از انواع برنج موجود در بازار در جدول زیر آمده است. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت مواد غذایی در بازار به سرویس “مواد غذایی” در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید.


کد خبر: 15632

دیدگاهتان را بنویسید