امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۳

«برف» غرب گیلان را تعطیل کرد

فرماندار آستارا گفت؛  با توجه به پیش‌بینی برودت هوا و یخبندان در این شهرستان، تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها  امروز دوشنبه تعطیل و فعالیت مراکز اداری آستارا نیز با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

به گزارش کاسپین محمدرضا شهاب‌زاده فرماندار شهرستان مرزی آستارا  با اشاره به آخرین وضعیت این شهرستان اظهار کرد: همچنان بخشی از مشترکان در ۲۷ روستایی که در محدوده حیران تا اردبیل قرار دارند به سبب انسداد راه و عدم دسترسی به کابل‌هایی که در جنگل‌ها قرار دارد، بدون برق هستند.

وی با اشاره به واگذاری تصمیم گیری فعالیت مراکز آموزشی و اداری در شهرستان‌ها گفت: با توجه به پیش‌بینی برودت هوا و یخبندان در آستارا، تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها فردا تعطیل و فعالیت مراکز اداری نیز با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

رئیس ستاد مدیریت بحران آستارا با اشاره به اعمال محدودیت تردد از اردبیل به آستارا بیان کرد: متاسفانه علی‌رغم هشدارها برخی از مسافران قصد تردد در مسیر مذکور را داشته از این رو با بهره‌گیری از پلیس راه در مبادی شهرستان، مانع از ورود به آستارا به جهت پیشگیری از ایجاد بحران شده‌ایم.

شهاب زاده با اشاره به درگیر شدن تعدادی از مسافران در حال تردد در محدوده اردبیل به آستارا افزود: این مسافران شب گذشته تا ظهر امروز در اسکان موقت نگهداری و از بعد از ظهر به مبدأ حرکت، ارجاع داده شدند.


کد خبر: 23723

دیدگاهتان را بنویسید