امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

گل پاشی دختران ملوان در رشت

کاسپین - تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات لیگ برتر بانوان کشور، مقابل تیم کانی کردستان به پیروزی پرگل دست یافت.

به گزارش کاسپین  تیم‌های فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی و کانی کردستان روز شنبه در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر بانوان کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال بانوان ملوان با نتیجه پرگل چهار بر یک حریفش را شکست داد.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی که در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بازیکنان مطرحی را جذب کرده و در سه دیدار قبلی خود نیز، به ۲ پیروزی و یک تساوی دست یافته بود، در این دیدار برتر از حریف خود ظاهر شد و سرانجام به یک پیروزی پر گل دست یافت.

در نیمه نخست این دیدار، ابتدا مریم رهیده بازیکن ملوان در دقیقه ۲۸ نخستین گل این بازی را به ثمر رساند و در دقیقه ۳۱ افسانه چترنور توانست دومین گل تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی را به ثمر برساند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۵، سمیه اسماعیلی تنها گل تیم فوتبال بانوان کانی کردستان را به ثمر رساند، اما در دقیقه ۶۴ افسانه چترنور سومین گل ملوان و دومین گل خود را به ثمر رساند و در دقیقه ۸۹ نیز، فاطمه مخدومی موفق شد چهارمین گل ملوانان را به ثمر برساند تا این بازی در نهایت با نتیجه چهار بر یک به سود ملوان خاتمه یابد.

قضاوت این مسابقه را ، الهه سینکایی با کمک‌های ژاله طوفان‌پور و سمانه یوسف آباد برعهده داشتند که غزاله عاطفی به عنوان داور چهارم و افسانه هاشمی به عنوان ناظر گروه داوری در این بازی حضور یافتند.

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با این پیروزی پرگل، ۱۰ امتیازی شد و در مکان سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت و تیم فوتبال بانوان کانی کردستان نیز با سه امتیاز همچنان در رتبه هفتم جدول رده‌بندی ۱۰ تیمی این رقابتها قرار گرفت.


کد خبر: 22372

دیدگاهتان را بنویسید