امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

باند ۱۰ نفره شرکت هرمی در رضوانشهر متلاشی شد

فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۱۰ عضو یک شرکت هرمی و پلمب این مکان در شهرستان رضوانشهر خبر داد.

به گزارش کاسپین سردار عزیزالله ملکی با اشاره به اینکه سرگروه‌های شرکت هرمی با شناسایی جوانان جویای کار و جلب اعتماد آنها اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، اظهار کرد: اینگونه اقدامات مجرمانه با تولید و کارآفرینی در تضاد بوده و اشتغال و حرکت اقتصادی جامعه را مختل می‌کند که حل این معضل هوشیاری بیشتر افراد را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رضوانشهر، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: با اقدامات نامحسوس به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز و محل فعالیت اعضای این باند شناسایی شد.

فرمانده انتظامی گیلان از اعزام مأموران پلیس آگاهی به آدرس محل مورد نظر و دستگیری ۱۰ نفر از اعضای این شرکت هرمی و پلمب محل خبر داد و بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اعلام اینکه فعالیت اینگونه شرکت‌ها هیچ گونه وجهه قانونی ندارد، تصریح کرد: باوجود هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌ها هنوز شاهد فریب جوانانی هستیم که دارایی خود را در این راه نابود می‌کنند.


کد خبر: 24739

دیدگاهتان را بنویسید