امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

انفجار سیلندر گاز در رشت قهوه‌خانه‌ای را به هوا برد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: انفجار گاز سیلندر در قهوه خانه‌ای در رشت چهار مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش کاسپین شهرام مومنی اظهار کرد: حادثه انفجار و آتش سوزی در یک قهوه‌خانه در محله چمارسرای رشت به مرکز فرماندهی آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد که بلافاصله تیم‌های عملیات از چند ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه به محض رسیدن نخستین تیم اعزامی؛ انفجار همراه با آتش‌سوزی خفیف گزارش شد، اضافه کرد: آتش با کمک همسایگان و به وسیله ۲ دستگاه خاموش کننده تا حدودی مهار شده بود و تیم عملیات نسبت به مهار کامل و ایمن‌سازی محل اقدام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت علت حادثه را نشت گاز از ریگلاتور سیلندر ۱۱ کیلویی و رسیدن آن به شعله اجاق گاز روشن عنوان کرد و ادامه داد: چهار مصدوم مرد حادثه بین ۳۰ تا ۶۰ سال ین داشتند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

وی بیان کرد: طبق اطلاعات دریافتی توسط کارشناسان حوزه روابط عمومی از پرسنل بیمارستان ولایت رشت؛ ۲ مصدوم با ۳۰ و ۵۰ درصد سوختگی در بخش ICU بستری هستند، یک مصدوم با ۱۲ درصد سوختگی در بخش عادی بستری است و یک مصدوم سرپایی مداوا و ترخیص شد.

به گفته وی؛ با توجه به قابل کنترل بودن حادثه توسط تیم نخست آتش‌نشانان اعزامی؛ بقیه تیم‌ها از میانه راه به ایستگاه های مربوطه بازگشتند.


کد خبر: 23827

دیدگاهتان را بنویسید