امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

انفجار رسانه ای هشتگ پیشرفت گیلان

 مسوول بسیج رسانه گیلان با اشاره به رویداد جام امید گفت: این رویداد در سه محور جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امید آفرینی برنامه ریزی شده که خبرنگاران در قالب ۴۰ تیم رسانه‌ای با حضور ۹۶ نفر از رسانه‌های مختلف تولیدات محتوایی خود را با هشتگ پیشرفت گیلان در اختیار رسانه‌ها و مخاطبین قرار دهند.

سرهنگ مهدی پارسا در گفت و گو با خبرنگار  کاسپین اظهار کرد: رویداد رسانه‌ای ۲۴ ساعته «جام امید» حرکت تحولی در راستای جهاد تبیین با رویکرد مطالبه گری و امید آفرینی است.

وی با اشاره به محورها و اهداف جام رسانه‌ای امید افزود: این رویداد در سه محور جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امید آفرینی برنامه ریزی شده که خبرنگاران در قالب ۴۰ تیم رسانه‌ای با حضور ۹۶ نفر از رسانه‌های مختلف تولیدات محتوایی خود را با هشتگ پیشرفت گیلان در اختیار رسانه‌ها و مخاطبین قرار دهند.

مسؤول بسیج رسانه گیلان با اشاره به هجمه شدید رسانه‌ای دشمن بیان کرد: دشمن با اهرم و ابزارهای رسانه‌ای با هدف نا امید کردن مردم، ناکار آمدی نظام و ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم ۲ میلیون کلمه خبر منفی تولید کرده است.

پارسا با بیان اینکه تولید محتوای مؤثر و هدفمند نقطه مقابل هجمه رسانه‌ای دشمن است، گفت: انعکاس عملکرد و دستاوردهای نظام در بخش‌های مختلف باید مورد توجه رسانه‌ها و خبرنگاران قرار گیرد.


کد خبر: 22778

دیدگاهتان را بنویسید