امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

انتقال باشگاه داماش به جهانبخش تکذیب شد

آژانس خبری کاسپین- انتقال امتیاز باشگاه داماش گیلان به علیرضا جهانبخش از سوی مالک فعلی این باشگاه تکذیب شد.

به گزارش خبرنگار کاسپین، ناصر زحمتکش مالک فعلی باشگاه داماش گیلان به دلیل بروز شایعاتی مبنی به واگذاری امتیاز این باشگاه  اظهار کرد: اسامی که برده شده صحت ندارد و هنوز این باشگاه واگذار نشده است.

وی افزود: البته مترصد واگذاری این باشگاه به خریدار جدید هستیم و اگر خریداری شرایط مناسبی داشت، واگذاری امتیاز این باشگاه انجام می شود اما تاکنون این امر انجام نشده است.

همچنین مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان نیز در خصوص شایعات مبنی بر انتقال باشگاه داماش اظهار کرد: هیچگونه انتقال و توافقات انجام نشده است.

علیرضا وهابی افزود: انتقال امتیاز باشگاه باید در هیات فوتبال انجام شود و هنوز با هیچ شخص حقیققی یا حقوقی برای دراختیار گرفتن امتیاز باشگاه داماش توافق نهایی انجام نشده است.

این در حالی است که برخی سایت های ورزشی عصر امروز مدعی شدند که علیرضا جهانبخش به عنوان مالک جدید داماش انتخاب شده و خسرو حیدری کاپیتان اسبق استقلال نیز به عنوادن سرمربی تیم داماش انتخاب شده است.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان مذاکره با علیرضا جهانبخش را رد نکرده و مدعی شده که صحبت های اولیه انجام شده اما هیچ توافق نهایی و انتقالی صورت نگرفته است.

تیم فوتبال داماش گیلان که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم کشور حضور داشت سرانجام توانست به مسابقات لیگ دسته اول کشور جام آزادگان راه یابد.


کد خبر: 16377

دیدگاهتان را بنویسید