امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

امدادرسانی به ۲۳۸ حادثه دیده در گیلان

 مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به فعال بودن ۳۱ پایگاه ثابت و موقت این جمعیت در طرح نوروزی، گفت: نجاتگران به ۲۳۸ حادثه دیده امدادرسانی کردند.

به گزارش کاسپین هادی سلیمی جزئیات خدمات نوروزی ارایه شده توسط جمعیت هلال احمر استان گیلان را تشریح کرد و گفت: جمعیت هلال احمر گیلان در طرح نوروزی تاکنون، با به کارگیری ۱۶۳۵ پرسنل نجاتگر به ۲۳۸ حادثه دیده امدادرسانی کرد.

وی با بیان اینکه ۳۱ پایگاه ثابت و موقت در طرح نوروزی فعال بودند، اضافه کرد: در ۱۰۳ حادثه اعلام شده به تعداد ۱۰۰ مصدوم خدمت رسانی صورت پذیرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با تاکید بر اینکه از کلیه منابع انسانی و امکانات لجستیکی در استان جهت ایجاد شرایط مطلوب و امن برای مسافران نوروزی استفاده می شود، تصریح کرد: ۲۸ دستگاه آمبولانس، ۱۳ دستگاه خودروی نجات، دو دستگاه موتور سیکلت،۴۰ دستگاه خودروی کمک دار سبک و ۲۴ فروند قایق به همراه جت.اسکی در طرح های مذکور ارایه خدمت کردند.

سلیمی خاطرنشان کرد: کارکنان، نجاتگران و جوانان هلال احمر گیلان به صورت شبانه روزی آماده خدمت به هموطنان شریفمان می‌باشند لذا مسافران ضمن توجه به هشدارهای امدادی در صورت بروز حادثه می‌توانند با شماره تلفن ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت استان بصورت ۲۴ ساعته تماس حاصل فرمایند.


کد خبر: 26443

دیدگاهتان را بنویسید