امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

افزایش جانباختگان حادثه لنگرود کذب است

اختصاصی کاسپین _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان از حضور یک هیأت ۴ نفره از مجلس برای بررسی حادثه لنگرود به استان خبر داد و گفت: افزایش جانباختگان حادثه لنگرود کذب است.

محمد جلایی در گفت و گو با خبرنگار  کاسپین، اظهار کرد: با هویت یابی اجساد جانباختگان کمپ ترک اعتیاد لنگرود، پیکر تحویل خانواده‌هایشان داده شد.

وی ادامه داد: پیکر ۲۹ نفر از جانباختگان حادثه لنگرود برای تشییع در اختیار خانواده‌هایشان قرار گرفت و ۳ جان باخته دیگر این حادثه نیز فردا تحویل خانوادهایشان می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره شرایط رو به بهبودی مصدومان حادثه آتش‌سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود بیان کرد: تعدادی از مصدومان این حادثه هم فردا از بیمارستان مرخص می‌شوند.

جلایی با اشاره به شایعاتی مبنی بر افزایش تعداد جانباختگان حادثه لنگرود در فضای مجازی بیان کرد: تعداد جانباختکان این حادثه همان ۳۲ نفر بوده و هر خبری مبنی بر افزایش جانباختگان این حادثه کذب است.

وی با بیان اینکه مردم اخبار صحیح را از مبانی رسمی دنبال کنند، افزود: برخی با شایعه پراکنی دنبال ایجاد التهاب در بین مردم هستند که نباید به این شایعات توجه کرد.

جلایی از حضور یک هیأت ۴ نفره از مجلس برای بررسی مساله حادثه لنگرود به استان خبر داد و بیان کرد: این هیأت، جزئیات و جوانب کامل علل و عوامل حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود رو مورد بررسی قرار می‌دهند.


کد خبر: 21241

دیدگاهتان را بنویسید