امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

اردوی تیم ملی فوتبال نونهالان کشور در رشت پایان یافت

آژانس خبری کاسپین- اردوی آمادگی و تدارکاتی تیم ملی فوتبال نونهالان پسر زیر ۱۵ سال کشور عصر پنجشنبه در شهرستان لاهیجان گیلان به کار خود پایان داد.

به گزارش کاسپین،  این اردو از روز شنبه هفنه جاری در شهرستان لاهیجان گیلان با حضور ۳۶ بازیکن از استان‌های مختلف کشور با سرمربیگری علی دوستی مهر آغاز شده بود.

رئیس هیات فوتبال گیلان در خصوص برپایی این اردو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق نظر کادرفنی تیم ملی فوتبال نونهالان این اردو در گیلان برگزار و در مدت برپایی اردو نیز پنج بازی تدارکاتی برای این تیم در نظر گرفته شد.

قربانعلی الماس خاله افزود: البته این دیدارهای تدارکاتی نیز طبق خواسته کادرفنی انجام شد که ابتدا تیم ملی فوتبال نونهالان زیر۱۵ سال کشور با نتیجه پنج بر صفر برابر نوجوانان فراز لاهیجان به برتری رسید و در دومین بازی نیز با نتیجه پنج بر ۲ تیم نوجوانان مدرن گیل رشت را شکست داد.

وی ادامه داد: تیم ملی فوتبال نونهالان کشور در سومین بازی تدارکاتی خود در گیلان با نتیجه چهار بر سه مغلوب نوجوانان ملوان بندرانزلی شد و در چهارمین دیدار توانست با نتیجه چهار بر صفر تیم نوجوانان پاسارگاد لاهیجان را شکست دهد.

رئیس هیات فوتبال گیلان بیان کرد: تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۵ سال کشور در آخرین دیدار تدارکاتی خود رو در روی منتخب نوجوانان گیلان قرار گرفت که در نهایت با نتیجه پنج بر صفر مقابل حریفش به برتری دست یافت.

الماس خاله خاطرنشان کرد: در مدت برپایی این اردو تلاش کردیم تا همه شرایط برای برپایی یک اردوی مناسب برای تیم ملی مهیا شود که خوشبختانه کادرفنی نیز از برپایی این اردو در گیلان رضایت داشتند.

تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۵ سال پسر کشور خود را برای حضور در رقابت‌های فوتبال قهرمانی آسیای مرکزی (کافا) که از ۲۷ مرداد ماه امسال در کشور تاجیکستان برگزار می شود، آماده می کند.


کد خبر: 16428

دیدگاهتان را بنویسید