امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

ابوذر نهم «تمدید» شد

کاسپین- رییس سازمان بسیج رسانه گیلان از تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ابوذر در این استان خبر داد.

سرهنگ مهدی پارسا در گفت و گو با خبرنگار  کاسپین از تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به استقبال اصحاب رسانه از این جشنواره، مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر که پیش از این ۱۵ آذرماه اعلام شده بود تا پایان آذر ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گیلان با ۱۰ محور ملی و ۵ محور استانی در ۱۱ قالب متنوع تولید محتوای رسانه‌ای برگزار می‌شود، افزود: محورهای ملی جشنواره شامل شعار سال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت و تولید، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردها و خدمات بسیج و سپاه، امیدآفرینی، جبهه مقاومت، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، حجاب و عفاف، جمعیت و فرزند آوری می‌باشد.

پارسا در خصوص محورهای استانی و بومی جشنواره گفت: گیلان و تهدیدات آبی، جمعیت و راه‌های برون رفت از پیری جمعیت، گردشگری و حفظ اراضی ملی، مهاجر پذیری و چالش تغییر کاربری اراضی طبیعی، رسانه و چشم انداز زیست محیطی گیلان (از رودخانه تا سراوان) از محورهای بومی جشنواره ابوذر هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند در هر قالب پنج اثر ارسال کند، تصریح کرد: گزارش خبری، گزارش تحلیلی و تحقیقی، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستند و پادکست قالب‌هایی هستند که شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با تأکید بر اینکه آثار ارسالی باید در یکی از رسانه‌ای مکتوب، مجازی، دیداری یا شنیداری دارای مجوز و یا رسانه ملی منتشر شده باشد، تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جشنواره به آدرس www.abozargilan.ir مراجعه کنند.


کد خبر: 22264

دیدگاهتان را بنویسید