امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

آماده باش صنعت «برق» برای روزهای سرد زمستانی

آژانس خبری کاسپین- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: برنامه‌ریزی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها در روزهای سرد و فصل زمستان انجام شده و پیگیری‌ها به صورت جدی و مستمر است.

به گزارش کاسپین بهمن داراب‌زاده  اظهار کرد: اگر چه با تلاش و برنامه‌‌ریزی‌های انجام‌شده روزهای گرم تابستان امسال را با موفقیت سپری کردیم اما این پایان کار نیست و کار و تلاش در این خصوص همچنان ادامه دارد.

وی افزود: با اجرای پروژه‌های مختلف، افزایش ظرفیت خطوط موجود، تعمیر و نگهداری خطوط، نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه از برق و … در تلاش هستیم ایام سخت چه در تابستان و چه در زمستان را با موفقیت سپری شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با بیان اینکه در صنعت برق زمان از دست‌رفته دست‌یافتنی نیست، گفت: در واقع در صنعت برق به دلیل حساسیت بالا و نقش کلیدی و حیاتی نعمت برق در زندگی امروزی  ارزش زمان از طلا هم بیشتر است.

وی اضافه کرد: با توجه به ارزش زمان در صنعت برق بنابراین حتی یک لحظه هم نباید در این خصوص غفلت کنیم و باید با کار و تلاش مستمر و شبانه روزی، خانه‌های هموطنان عزیزمان و صنعت را روشن نگه داریم.

داراب‌زاده گفت: برنامه ریزی برای سوخت نیروگاه‌ها در روزهای سرد و فصل زمستان انجام شده و در جلسات شورای پایایی که با مدیران عامل نیروگاه‌های برق استان برگزار می‌شود و جلسات کارگروه انرژی و تأمین نیازهای ضروری شورای پدافند غیر عامل استان، موضوع تأمین سوخت نیروگاه‌ها به طور جد پیگیری خواهد شد.


کد خبر: 19972

دیدگاهتان را بنویسید