امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

آماده باش برفیِ برقی ها در گیلان

شرکت توزیع برق گیلان اعلام کرد؛ همکاران و اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق گیلان در حال برطرف سازی این موارد هستند و با توجه بسته بودن راه‌ها در برخی مناطق اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق با پای پیاده در حال اعزام به محل هستند که می‌تواند موجب کندی خدمات رسانی شود.

به گزارش کاسپین  شرکت توزیع برق گیلان در اطلاعیه‌ای از مردم خواست تا خاموشی‌ها را از طریق شماره ۱۲۱ و نرم افزار برق من گزارش دهند.

در اطلاعیه شرکت توزیع برق گیلان آمده است:

با توجه به بارش برف در اقصی نقاط استان گیلان، عطف به آمادگی قبلی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان و اقدامات پیشگیرانه طی ادوار گذشته؛ خوشبختانه وضعیت شبکه‌های توزیع برق در کل استان پایدار است و تنها خاموشی‌های موردی در برخی نقاط به دلیل سقوط برف منازل و شاخه‌های درختان اتفاق افتاده است که همکاران و اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق گیلان در حال برطرف سازی این موارد هستند و اضافه می‌گردد با توجه بسته بودن راه‌ها در برخی مناطق اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق با پای پیاده در حال اعزام به محل هستند که می‌تواند موجب کندی خدمات رسانی شود.

از عموم شهروندان درخواست می‌شود که هنگام برف روبی ساختمان، برف بام ساختمان‌ها را به هیچ وجه روی شبکه‌های توزیع برق نریزند تا دچار سیم پارگی و قطع برق مجدد نشوند، همچنین از دست زدن و نزدیک شدن به سیم‌های پاره جدا خودداری کنید.

مردم شریف استان می‌توانند هرگونه خاموشی و حوادث احتمالی را از طریق تلفن ۱۲۱ و نرم افزار برق من اطلاع رسانی کنند.

گفتنی است ۲۲۸ اکیپ عملیاتی توزیع برق گیلان در کل استان با تجهیزات لازم آماده خدمات رسانی هستند.


کد خبر: 25236

دیدگاهتان را بنویسید