امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

داماش در آستانه سقوط به لیگ دسته سه!

آژانس خبری کاسپین - زحمتکش به عنوان مالک داماش درخواست کناره گیری از لیگ دسته یک فوتبال ایران را به هیات فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد این در حالی است که روز گذشته نعیمی پور به عنوان مالک داماش معارفه شده بود.

به گزارش  کاسپین،  ناصر زحمتکش طی نامه‌ای به فدراسیون خواستار کناره‌گیری تیم داماش از مسابقات لیگ دسته یک شد که این کناره‌گیری می‌تواند منجر به سقوط تیم داماش به لیگ دسته سه شود.

در این نامه ناصر زحمتکش مالک داماش نوشته است که با توجه به مشکلات شخصی و از آنجایی که امتیاز باشگاه در اختیار اینجانب می‌باشد و با در نظر گرفتن تمام جوانب انصراف خود را از حضور در لیگ دسته یک فوتبال ایران اعلام می‌دارم.

این اتفاقات در حالی اتفاق می‌افتد که زحمتکش ادعای فسخ قرارداد فروش را دارد و خواستار بازگشت امتیاز باشگاه به وی شده است.

هیات فوتبال استان گیلان طی نامه به اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان خواستار جلوگیری از خواسته ناصر زحمتکش در جهت انصراف تیم داماش گیلان از لیگ دسته یک شد.

در این نامه که به تاریخ ۳۰ مهر است خواسته شده که با توجه به تبعات اجتماعی این کار، در جهت خاتمه این قضیه اقدامات لازم صورت بگیرد.

این نامه دلیلی بر این است که ناصر زحمتکش خواستار انصراف باشگاه داماش و تاییدی بر نامه منتشر شده قبلی با امضا زحمتکش است و در واقع از بین بردن چندین سال زحمت بازیکنان و پیشکسوتان باشگاه داماش و مردم فهیم رشت است.

به گزارش فارس، روز گذشته بود که طی مراسمی که با حضور جمعی از مسؤولان ورزش استان گیلان، رییس هیئت فوتبال گیلان، کادر فنی و بازیکنان داماش در رشت در هتل کادوس رشت برگزار شد باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان به نصیر نعیمی‌پور مالک جدید این باشگاه، واگذار و با حضور بازیکنان، اعضای کادرفنی و سایر حاضرین معارفه شد.


کد خبر: 20651

دیدگاهتان را بنویسید