امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

کشف بیش از ۱۹۰۰ فقره پرونده سرقت در گیلان 

کاسپین- جانشین فرمانده انتظامی گیلان از اجرای ۳۳ مرحله طرح عملیاتی مبارزه با سرقت طی ۶ ماه گذشته در استان خبر داد و گفت: در این راستا ۱۹۸۶ فقره پرونده سرقت کشف شده است.  

به گزارش کاسپین، سردار حسین حسن‌پور پیشگیری و مقابله با سرقت را نیازمند عزم جدی و جمعی همه سازمان‌ها و نهادها و مسئولیت پذیری مردم با مراقبت از اموال و حذف زمینه‌های وقوع جرم عنوان کرد و گفت: با برنامه‌ریزی دقیق، احساس مسئولیت و همچنین تجزیه و تحلیل جرایم می‌توان ضریب امنیتی را بالا برد و فضا را برای مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.

وی با بیان اینکه طی ۶ ماه گذشته ۳۳ مرحله انواع طرح عملیاتی مبارزه با سرقت توسط پلیس آگاهی در سطح استان گیلان اجرا شده است، افزود: در این راستا هزار و ۸۱۶ سارق و ۱۶۷ مالخر نیز دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته هزار و ۹۸۶ فقره انواع پرونده سرقت کشف و افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان عدم رعایت نکات حفاظتی را مهمترین عامل سو استفاده سارقان عنوان کرد و بیان‌داشت: یکی از اصلی‌ترین و مهمترین اولویت‌های پلیس، برخورد با جرایم به خصوص سرقت و پیشگیری از وقوع آن است که این مهم با تلاش شبانه‌روزی کارکنان انتظامی به جد دنبال می‌شود.


کد خبر: 21776

دیدگاهتان را بنویسید