امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

کشف انبار «شکری» در رشت

آژانس خبری کاسپین- فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۳۳ تن و ۲۵۰ کیلوگرم شکر احتکار شده طی بازرسی از یک انبار در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش کاسپین، سردار عزیزاله ملکی  با بیان اینکه قاچاق از مهمترین عوامل برهم زننده امنیت اقتصادی کشور است و سبب از دست رفتن فرصت‌های شغلی می‌شود، اظهار کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تأمین امنیت پایدار در جامعه است.

وی افزود: مأموران اداره اماکن پلیس امنیت عمومی طی اقدامات اطلاعاتی از نگهداری و توزیع خارج از شبکه شکر دولتی در یک انبار در شهر رشت اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی مرجع قضائی از محل مورد نظر بازدید کردند.

این مقام ارشد انتظامی از کشف ۳۳ تن و ۲۵۰ کیلوگرم شکر قاچاق و احتکار شده در بازرسی از این انبار خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه شکر دولتی کشف شده به صورت غیرقانونی و بدون ثبت کالا در سامانه جامع انبارها و عدم درج ورود و خروج کالا در این مکان نگهداری می‌شد بیان داشت: کالای کشف شده برابر تبصره ۴ ماده ۱۴ قاچاق محسوب می‌شود.

سردار ملکی تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و پلیس با جدیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند.


کد خبر: 21491

دیدگاهتان را بنویسید