امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

پرش دوومیدانی گیلان به پله ششم

آژانس خبری کاسپین - مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: رشته ورزشی دوومیدانی استان در سال‌های اخیر از رتبه هجدهم به رتبه ششم کشور صعود کرده است؛ لذا فعالان این ورزش در استان باید در تعامل با آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها نسبت به کشف و پرورش استعدادهای این شاخه ورزشی تلاش بیشتری انجام دهند.

   به گزارش خبرنگار کاسپین،  جهانبخش آرمان در مجمع انتخابات ریاست هیات دو و میدانی گیلان با تاکید بر این موضوع که استان از ظرفیت مناسبی برای صعود در این رشته ورزشی بر خوردار است، افزود: این هیات می‌باید با نگاهی تحولی نسبت به شناسایی استعدادها در این شاخه ورزشی اهتمام و در رشته‌های زیر مجموعه این هیات برای رده‌های سنی پایه سرمایه‌گذاری مناسبی داشته باشد که به طور حتم در این زمینه نیازمند تعامل و همکاری بیشتر با آموزش و پرورش است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: دوومیدانی یکی از هیات‌های مهم برای ورزش گیلان بشمار می‌رود و به همین دلیل سالن ورزشی یادگار امام رشت که مجهز به پیست اختصاصی این شاخه ورزشی است به این هیات اختصاص داده شده است تا از آن برای تمرین و پرورش استعدادها استفاده شود.

آرمان خاطرنشان کرد: خوشبختانه دوومیدانی گیلان طی چند سال اخیر رشد مناسبی داشته و از رتبه هجدهم به رتبه ششم در کشور صعود کرده اما انتظار داریم روند موفقیت این شاخه ورزشی با سرعت بیشتری به جایگاه واقعی خود در کشور دست یابد.

مجمع انتخابات ریاست هیات دوومیدانی استان گیلان با حضور افشین داوری سرپرست فدراسیون دوومیدانی، مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع این هیات در مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد که در نهایت عنایت حسن‌پور با کسب ۲۵ رای از ۲۷ آرای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر در این سمت ابقاء شد.


کد خبر: 16039

دیدگاهتان را بنویسید