امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

وقوع سیل در ۴ روستای رستم آباد شمالی

اختصاصی کاسپین - بخشدار مرکزی رودبار از وقوع سیل در ۴ روستای رستم آباد شمالی خبر داد و گفت: بر اثر وقوع سیل راه ارتباطی این روستاها دچار تخریب جدی شد.

علی لاجوردی در گفت و گو با خبرنگار کاسپین، با اشاره به جزئیات سیل در روستاهای بخش مرکزی رودبار اظهار کرد: وقوع سیل در روستاهای رستم آباد شمالی شهرستان رودبار موجب خسارت‌هایی در بخش زیرساختی شد.

وی از وقوع سیل در ۴ روستای بخش مرکزی رودبار خبر داد و افزود: روستاهای رشته رود، اسکولک، دیزکوه و توسه رود بخش مرکزی رودبار دچار سیل شد که در این میان شدت سیل در روستای رشته رود شدید تر گزارش شده است.

بخشدار مرکزی رودبار با اشاره به پای کار بودن مسئولان شهرستان در سیل روستاهای این بخش اضافه کرد: حضور میدانی مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان به مناطق سیل زده سبب شد تا همان دقایق ابتدایی مشکلات روستای اسکولک رفع شود.

لاجوردی با اشاره به اینکه شرایط در ۴ روستای سیل زده رودبار عادی است، گفت: بر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل ۲ واحد مسکونی در روستای رشته رود دچار آبگرفتگی جزئی شد که با پای کار بودن عوامل بسیج، گروه‌های جهادی و دستگاه‌های خدمات رسان مشکل این مناطق در حال رفع شدن است.

وی با اشاره به اینکه آب و برق در ۴ روستای سیل زده رودبار وصل است، افزود: سیل به محورهای ارتباطی روستاها خسارت سنگینی وارد کرده و موجب تخریب جاده‌های ارتباطی شده است اما تردد در این مسیرها برقرار است.

بخشدار مرکزی رودبار با اشاره به رانش و ریزش کوه در ۲ روستای رشته رود و توسه رود بیان کرد: با بکارگیری ادوات و خودروهای سنگین بخش خصوصی و دولتی پاکسازی محورهای دچار رانش شده در حال انجام است.


کد خبر: 21142

دیدگاهتان را بنویسید