امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

ورود ۱۲۹ هزار خودرو به گیلان/ ترافیک ۱.۵ کیلومتری در رودبار

آژانس خبری کاسپین- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود بالغ بر ۱۲۹ خودرو به گیلان طی دو روز گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای شهریورماه تا بیست و نهم این ماه، دو میلیون و ۱۹۰ هزار و ۹۰۳ خودرو وارد گیلان شده است.
به گزارش کاسپین، غلامعلی نیک فهم با اشاره به افزایش ورود خودرو به استان گیلان همزمان با تعطیلات پایان هفته، اظهار کرد: از ۲۸ لغایت ۲۹ شهریورماه ۱۲۹ هزار و ۳۰ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان گیلان شده است.

وی همچنین از خروج ۱۳۸ هزار و ۵۴۳ دستگاه وسیله نقلیه از استان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد و متذکر شد: در مدت مشابه هفته قبل، ۲۱۴ هزار و ۱۹۹ خودرو وارد استان و ۱۶۱ هزار و ۸۹۶ خودرو از استان خارج شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت(جنوب به شمال)، قبل از شهر رودبار هستیم، اضافه کرد: طول ترافیک به ۱.۵ کیلومتر رسیده است.

نیک فهم همچنین از ترافیک سنگین محور سیاهکل – سنگر در محدوده قاضیان خبر داد و بیان کرد: در محور تالش – آستارا و بالعکس در محدوده روستای سیبلی(پل تخریب شده ناشی از سیلاب اخیر) نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای شهریور لغایت ۲۹ این ماه مجموعا دو میلیون و ۱۹۰ هزار و ۹۰۳ خودرو وارد گیلان شده است، خاطرنشان کرد: در همین مدت شاهد خروج دو میلیون و ۳۵۸ هزار و ۴۸ خودرو از محورهای استان بودیم.


کد خبر: 19282

دیدگاهتان را بنویسید