امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

نمایشگاه پاییزه رشت رسما آغاز بکار کرد | تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصدی در نمایشگاه پاییزه

آژانس خبری کاسپین - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان از افتتاح رسمی نمایشگاه پاییزه رشت ویژه لوازم تحریر و ملزومات مدرسه خبر داد و گفت: نمایشگاه پاییزه ضمن برگزاری در مرکز استان در ۸ شهرستان دیگر نیز که ظرفیت و امکانات برگزاری را دارا بودند، برگزار خواهد شد.

به گزارش کاسپین،همزمان با ایام بازگشایی مدارس، نمایشگاه پائیزه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرکل صمت و رئیس اتاق اصناف در مرکز استان افتتاح شد و تیمور پورحیدری در حاشیه مراسم افتتاح گفت: نمایشگاه پاییزه جهت دسترسی آسان خانواده‌ها به کیف و کفش، ملزومات مدرسه و نوشت‌افزار برگزار شده است و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۱۰ غرفه در این نمایشگاه محصولات خود را با قیمت مصوب کارشناسی ارائه خواهد کرد، افزود: نمایشگاه پاییزه ضمن برگزاری در مرکز استان در ۸ شهرستان دیگر نیز که ظرفیت و امکانات برگزاری را دارا بودند، برگزار خواهد شد.

متولی تولید و تجارت استان از ارائه تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصدی برخی از محصولات نمایشگاه پائیزه سخن گفت و تاکید کرد: قاطبه ملزومات و اجناس ارائه شده در نمایشگاه کاملا تولیدات داخلی با کیفیت و قیمت مناسب هستند و برای حمایت از تولید داخلی، از ورود کالاهای برند خارجی جلوگیری می‌شود.

پورحیدری با آرزوی سال تحصیلی توفیق‌آمیز برای فرزندان این مرزو بوم، تصریح کرد: قیمت مصوب البسه و پوشاک مدارس در مقاطع تحصیلی مختلف در استان ابلاغ شده است و در خصوص سایر ملزومات نیز چنانچه با تخلف گرانفروشی مواجه شدند حتما موضوع را به سامانه ۱۲۴ نظارت و بازرسی این اداره کل و ۱۳۵ تعزیرات جهت برخورد قاطع با متخلفین گزارش نمایند.


کد خبر: 19105

دیدگاهتان را بنویسید