امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

نمایشگاه پاییزه در گیلان برپا می‌شود

آژانس خبری کاسپین - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان از برپایی نمایشگاه پاییزه در گیلان خبر داد و گفت: این نمایشگاه هم‌زمان با بازگشایی مدارس از بیستم تا پایان شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش کاسپین، تیمور پور حیدری، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان در رشت از برپایی نمایشگاه پاییزه در گیلان خبر داد و اظهار کرد: برای سهولت دسترسی و قیمت مناسب البسه، پوشاک و لوازم‌تحریر هم‌زمان با بازگشایی مدارس نمایشگاه پاییزه از بیستم تا پایان شهریورماه برگزار می‌شود.

وی به نظارت‌های انجام‌شده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۶۵ پرونده تخلف کالای قاچاق با استفاده از ظرفیت‌های نظارتی در استان تشکیل‌شده است که اغلب آن در اقلام پوشاک، لوازم‌خانگی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و دخانیات بود که منجر به جریمه پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شد.

مدیرکل صمت گیلان، با اشاره به روند کاهشی قیمت برخی مواد غذایی نظیر روغن خوراکی در استان، گفت: قیمت انواع روغن خوراکی با تعدیل روبرو شده و آخرین نرخ‌های مذکور در سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بارگذاری و قابل‌مشاهده است.


کد خبر: 18734

دیدگاهتان را بنویسید