امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

مطالعات و امکان سنجی پروژه ایجاد پایانه چند منظوره سیمان خزر منجر به توسعه تولید می شود

آژانس خبری کاسپین - مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در حاشیه بازدید مدیر کل راه آهن شمال  از کارخانه سیمان خزر گفت: مطالعات و امکان سنجی پروژه ایجاد پایانه چند منظوره سیمان خزر، باعث استقبال صنعت‌گران منطقه در راستای گسترش فعالیت‌های تولیدی شده است.

به گزارش کاسپین، به منظور بررسی میدانی و پیگیری پروژه‌ مهم  شرکت سیمان خزر و شهرستان در خصوص احداث پایانه چند منظوره ریلی جهت استفاده صنایع مهم شهر لوشان، مهندس غلامحسین ولدی مدیر کل راه آهن شمال، مهندس محسن سلیمانی کارشناس بازرگانی راه آهن شمال، دکتر نیک اختر معاون فنی و مهندسی شرکت راه و ساختمان سایبر، مهندس روشن مدیر نقشه برداری شرکت سایبر با حضور در کارخانه سیمان خزر با دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره و مدیران ارشد کارخانه دیدار و گفتگو کردند.

دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر ضمن خیر مقدم به مهندس ولدی مدیر کل راه آهن شمال، دکتر نیک اختر معاون فنی و مهندسی شرکت سایبر و هیئت همراه،  به تشریح وضعیت کنونی سیمان خزر پرداخت و اظهار کرد: کسب افتخارات کشوری و استانی این واحد تولیدی بویژه اخذ پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صمت حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی  همکاران در شرکت است.

وی ادامه داد: دستاورد تولید ۱۲ محصول با کیفیت و همچنین احداث آزمایشگاه مجهز بتن در کارخانه نشان از اهمیت بالای جایگاه مصرف کنندگان و خریداران و همچنین رعایت مسائل زیست محیطی و صیانت از منابع کشور دارد.

مدیرعامل سیمان خزر با بیان اینکه بستر مالی و عملیاتی شرکت سیمان خزر جهت اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری اقتصادی و اجتماعی آماده بود، گفت:  مطالعات و امکان سنجی پروژه ایجاد پایانه چند منظوره سیمان خزر، باعث استقبال صنعت‌گران منطقه در راستای گسترش فعالیت‌های تولیدی شده است.

در ادامه آقای مهندس ولدی مدیر کل راه آهن شمال با تقدیر از حسن نظر مدیر عامل و مجموعه شرکت سیمان خزر اظهار کرد: راه آهن در حمل و نقل کشورهای پیشرفته سهم بسیار بالایی برخوردار است ولی متاسفانه هنوز با تمام اقدامات صورت گرفته و تأکیدات مقام معظم رهبری به جایگاه واقعی خود نرسیده است وی در ادامه گفت : خوشبختانه با اقدامات بسیار مناسب شرکت سیمان خزر در پوشش نیاز استان و منطقه در راستای حمایت از صنایع و پروژه‌های عمرانی استان، به ویژه احداث پروژه پایانه ریلی، راه آهن شمال نیز حمایت از آن را در صدر امور قرار خواهد داد.

در پایان آقای دکتر نیک اختر دقایقی در غالب پاورپوینت بر روی پرده نمایش به بررسی طرح پیشنهادی پروژه‌ مذکور پرداخته و موضوع توسط حاضرین ضمن نقد و بررسی از جنبه‌های مختلف قرار گرفته و در نهایت با حضور میدانی از نزدیک طرح های ارائه شده و چگونگی اقدام پروژه مذکور را ملاحظه نموده و بازدید پایان پذیرفت.


کد خبر: 21427

دیدگاهتان را بنویسید