امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

مصرف مواد در انزلی شیشه بانک را در هم شکست

آژانس خبری کاسپین- فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عامل درگیری و تخریب شیشه یکی از بانک‌های این شهرستان در کمتر از ۵ ساعت خبر داذ و گفت: متهم علت این اقدام خود عدم هوشیاری به علت مصرف مواد روانگردان و توهم‌زا عنوان کرد.

به گزارش  کاسپین، سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز مجموعه انتظامی اعلام کرد و اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی با حضور در یکی از بانک‌های شهرستان بندرانزلی ضمن درگیری با کارکنان این مجموعه پس از تخریب شیشه این مکان از آنجا متواری شده است، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی پس از حضور در محل مورد نظر با تحقیقات انجام شده و اشرافیت اطلاعاتی، متهم این پرونده را شناسایی و در کمتر از ۵ ساعت او را دستگیر کردند، افزود: متهم علت این اقدام خود عدم هوشیاری به علت مصرف مواد روانگردان و توهم‌زا عنوان کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ۲۰ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ نجفی‌پور در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، بیان داشت: پلیس با جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه مردم با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

کد خبر


کد خبر: 18457

دیدگاهتان را بنویسید