امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

مشکلات تولید گیلان در سایه همدلی و هم افزایی رفع می‌شود

آژانس خبری کاسپین- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با بیان اینکه مشکلات تولید در سایه همدلی و هم افزایی رفع می‌شود، گفت: نگاه دولت سیزدهم گره گشایی مسیر تولید است.

به گزارش کاسپین حسین محمدیان در جلسه ستاد رفع موانع تولید گیلان اظهار کرد: مانع زدایی مسیرهای تولید از راهبردهای مهم و اساسی دولت سیزدهم است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به تولید و اشتغال افزود: توسعه، پیشرفت و رفع مشکلات اقتصادی از مسیر تولید و اشتغال می‌گذرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با اشاره به بررسی مشکلات ۱۰ واحد تولیدی در نشست رفع موانع تولید استان بیان کرد: عمده مشکلات واحدهای تولیدی بدهی‌های بانکی و تسهیلات اشتغالزایی است که تأکیدات لازم در خصوص رفع این مشکلات داده شد.

محمدیان با بیان اینکه مشکلات تولید در سایه همدلی و هم افزایی رفع می‌شود، گفت: نگاه دولت سیزدهم و مجموعه استانداری گیلان گره گشایی مسیر تولید است.

وی با اشاره به چالش‌های بانکی پیش روی تولیدگران افزود: سختگیری‌های بانکی و اداری نباید منجر به تعطیلی واحد تولیدی شود و از این رو انتظار می‌رود بانک‌ها نگاه تعاملی به تولیدگران داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با تاکید بر حفظ وضعیت موجود در حوزه تولید و اشتغال بیان کرد: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال گیلان در اولویت مجموعه استانداری قرار دارد.

گفتنی است، در این نشست تعدادی از واحدهای تولیدی گیلان مسائل و مشکلات خود در ستاد رفع موانع تولید استان مطرح کردند.


کد خبر: 20991

دیدگاهتان را بنویسید