امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

لزوم تسهیل بخشی بسترهای ازدواج جوانان

آزانس خبری کاسپین- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم تسهیل بخشی بسترهای ازدواج جوانان گفت: تأمین مسکن و اشتغال جوانان در اولویت مسئولان قرار گیرد.

به گزارش کاسپین اسدالله عباسی در جلسه شواری عالی جوانان گیلان اظهار کرد: جوانان و نوجوانان در تیررس آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد هستند و باید مورد مراقبت ویژه قرار گیرند.

وی با تاکید بر لزوم شناسایی استعداد و توانمندی‌های جوانان در بخش‌های مختلف، افزود: استعداد شناسی و برنامه ریزی برای شکوفایی آنها بسیار اهمیت و ضرورت دارد.

استاندار گیلان با بیان اینکه آینده متعلق به نسل جوان و نوجوان است، گفت: تصمیم گیری های امروز مسئولان به آینده زندگی اجتماعی و فردی افراد تأثیر مستقیم دارد.

عباسی با تاکید بر لزوم تسهیل بخشی بسترهای ازدواج جوانان، بیان کرد: تأمین مسکن و اشتغال جوانان در اولویت مسئولان قرار گیرد.

وی، پیری جمعیت را آسیب جدی جامعه برشمرد و افزود: شرایط زندگی را برای سالمندان در گیلان بهبود ببخشیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه جوانان گیلانی در همه عرصه‌ها خوش می‌درخشند، گفت: باید در عرصه‌های مختلف به جوانان و اندیشه‌های نخبگانی این نسل اعتماد کنیم و از ظرفیت آنها بهره بگیریم.

عباسی با اشاره به اینکه جمعیت جوان پس از دانش آموختگی وارد عرصه کار و تولید می‌شوند، اضافه کرد: بسترهای اشتغال، مسکن و ازدواج را برای جوانان فراهم شود.

وی با اشاره به طرح در اختیار قراردادن زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند در گیلان، افزود: در برخی از شهرهای گیلان همچون منجیل و رودبار مشکل تهیه زمین نداریم اما در برخی از شهرها این مشکل وجود دارد و به همین دلیل برای ۲ خانوار یک زمین در نظر گرفته می‌شود.


کد خبر: 20228

دیدگاهتان را بنویسید