امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

قهرمانی آستانه اشرفیه در مسابقات کیک بوکسینگ گیلان

آژانس خبری کاسپین- مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ IKN گیلان در آستارا با شرکت ۱۲۰ فایتر و قهرمانی آستانه اشرفیه به کار خود پایان داد.

به گزارش کاسپین، داریوش عباس زاده  اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ IKN استان گیلان با حضور ۱۲۰ فایتر برتر و عنوان دار این رشته به میزبانی آستارا پانزدهم شهریور در سالن انقلاب این شهرستان برگزار شد.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در ۴ رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضور برگزار شد، افزود: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستانهای رشت، آستارا، آستانه اشرفیه، لاهیجان، فومن، رضوانشهر، تالش، لوندویل، حویق و چوبر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها تیم کیک بوکسینگ آستانه اشرفیه با مربیگری استاد حسن عمویی مقام نخست، تیم رشت با مربیگری نیما منافی مقام دوم و تیم آستارا با مربیگری استاد پیمان آلفته مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کردند.

عباس زاده با بیان اینکه ۱۷ داور تحت نظارت استاد محمود نیکسیمایی رئیس کمیته داوران هیئت ورزش‌های رزمی استان گیلان داوری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند، افزود: ورزش‌های رزمی در گیلان و آستارا مخاطبان قابل توجهی دارد و نیاز است در زمینه‌های مختلف، توجه بیشتری به ورزش‌های رزمی که آمار ورزشکاران سازمان یافته خوبی در استان دارد معطوف شود.


کد خبر: 18918

دیدگاهتان را بنویسید