امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

عملکرد مثبت خبرنگاران گیلانی در اربعین امسال

آژانس خبری کاسپین - رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی در پیاده روی اربعین حسینی باسخت ترین شرایط و با کمترین امکانات در گرمای شدید عراق فعالیت گسترده ای در اطلاع رسانی از این همایش عظیم داشتند، گفت : به نوبه خود از تک تک خبرنگاران که در این ایام فعالیت داشتند کمال تشکر را دارم.

به گزارش کاسپین، مجید دوهندو در جمع خبرنگاران اعزامی به اربعین حسینی اظهار کرد: خبرنگاران افسران جنگ نرم شمرده می شوند ، و بایستی بیش از پیش این قشر مورد توجه قرار گیرند.

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی در پیاده روی اربعین حسینی باسخت ترین شرایط و با کمترین امکانات در گرمای شدید عراق فعالیت گسترده ای در اطلاع رسانی از این همایش عظیم داشتند، گفت : به نوبه خود از تک تک خبرنگاران که در این ایام فعالیت داشتند کمال تشکر را دارم.
وی با تاکید بر اینکه سال آینده با شناسایی ضعف ها و مشکلات سفر ، و با رفع موانع تیم رسانه ای با آمادگی بیشتری در این حوزه ورود خواهیم کرد ادامه داد : فرهنگ عاشورا وجبهه و جنگ بایستی با قلم شیوای خبرنگاران ترویج و تبیین شود.

دوهندو با بیان اینکه گیلان ۱۰۵ شهید ترور دارد گفت: در دوران دفاع مقدس گیلان ۸ هزار شهید تقدیم‌انقلاب کرد و از این حیث گیلان جز ۱۰ استان نخست کشور محسوب می شود.‌


کد خبر: 19526

دیدگاهتان را بنویسید