امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

«عشق تا بی نهایت» کلید خورد

کاسپین - ساخت نخستین قسمت از سریال ۳۰ قسمتی «عشق تا بی نهایت» با معرفی زندگینامه شهدای استان گیلان به همت کنگره ۸ هزار شهید استان در صومعه‌سرا کلید خورد.

به گزارش کاسپین همزمان با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ساخت فیلم داستانی در «مسیر عاشقی» یکی از ۳۰ قسمت سریال «عشق تا بی نهایت» به نویسندگی و کارگردانی هومن میرمعنوی و تهیه کنندگی عبدالرضا اصغر تاش کلید خورد.

ساخت این فیلم داستانی که برگرفته از زندگی شهید سلامت رقیه رونقی در زادگاه و محل کارش روستای پوستین سرا صومعه‌سرا آغازشد.

هومن میرمعنوی کارگردان سریال «عشق تا بی نهایت» گفت: سریال ۳۰ قسمتی «عشق تا بی نهایت» روایت زندگی شهدای استان گیلان است که ویژه کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در حال ساخت است و این سریال در سال آینده آماده پخش درشبکه تلویزیونی خواهد بود.

وی افزود: فیلم در «مسیر عاشقی» یکی از قسمت‌های این سریال در حال ساخت است واین قسمت از سریال، زندگینامه شهید رقیه رونقی پرستاری را که در دوران کرونا با ایثار و ازجان‌گذشتگی برای نجات بیماران به شهادت رسیده است را به تصویر می‌کشد.

هومن میرمعنوی کارگردان سریال «عشق تا بی نهایت» تصریح کرد: فیلم «درمسیر عاشقی» یک فیلم نیمه بلند، ۳۰ تا۴۰ دقیقه‌ای است که در آن هنرمندان گیلانی و پیشکسوت ایفای نقش می‌کنند.

همچنین درآیین ساخت نخستین قسمت سریال «عشق تا بی نهایت» از پوستر فیلم «درمسیر عاشقی» رو نمایی شد.


کد خبر: 21729

دیدگاهتان را بنویسید