امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

عامل تیرانداری لنگرود گیلان دستگیر شد

آژانس خبری کاسپین- فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی و مجروحیت یک نفر در باغ ملی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کاسپین، سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور ر با بیان نقش غیرقابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری‌ها و به مخاطره افتادن امنیت روانی شهروندان، اظهار کرد: حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این امر با جدیت برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در یکی از محله‌های شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند که در جریان این حادثه فردی به علت اختلاف با شخصی دیگر با اسلحه شکاری به سمت وی تیراندازی کرده و پس از مجروح کردن او متواری شده است که فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و بستری شد.

این مقام انتظامی از شناسایی و دستگیری متهم و کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز با اقدامات پلیسی صورت گرفته خبر داد و بیان کرد: عامل تیراندازی که مردی ۲۸ ساله است علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.


کد خبر: 20476

دیدگاهتان را بنویسید