امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

سارق حرفه‌ای گیلان دستگیر شد

آژانس خبری کاسپین- فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منازل شهرستان رشت با ۳۴ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش کاسپین،  سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: برخورد قاطع با سارقان و تشدید اقدامات پیشگیرانه، مهمترین اولویت مجموعه انتظامی است.

وی در ادامه با اشاره به ارجاع چند فقره پرونده سرقت‌ از منازل شهرستان رشت به پلیس آگاهی استان طی هفته‌های گذشته، گفت: رسیدگی به موضوع یادشده به سرعت با اخذ اظهارات شاکیان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان از بررسی‌های علمی و تخصصی و جمع‌آوری آثار به جا مانده در صحنه‌های جرم و شناسایی هویت متهم سابقه‌دار این پرونده‌ها خبر داد و با بیان اینکه بدون معطلی برنامه‌ریزی لازم برای دستگیری این فرد صورت گرفت، اضافه کرد: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با اخذ نیابت قضائی به استان البرز اعزام و این فرد را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی به اعتراف سارق حرفه‌ای به ۳۴ فقره سرقت از منازل شهرستان رشت اشاره و بیان کرد: سارق ۴۲ ساله با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سردار ملکی تامین و ارتقاء امنیت را یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه انتظامی دانست و خاطرنشان کرد: اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، به طور قطع امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد.


کد خبر: 20550

دیدگاهتان را بنویسید