امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

رونمایی تمبر و سکه میرزا کوچک در رشت

آزانس خبری کاسپین - از سکه و تمبر میرزا کوچک جنگلی در آیینی رونمایی شد.

به گزارش کاسپین،  از سکه و تمبر میرزا کوچک جنگلی در آیینی در خانه میرزا کوچک در رشت رونمایی شد.
استاندار گیلان در این مراسم با اشاره به رشادت‌های میرزا کوچک و یارانش گفت: میرزا نماد استکبار ستیزی گیلان است که در طول تاریخ مبارزات خود به مقابله با استبداد داخلی و استعمار خارجی برخواست.
دکتر اسدالله عباسی افزود: این مرد آزاده الگویی برای همه‌ی آزاد مردان جهان است.
وی در این مراسم همچنین با اشاره به جایگاه پست در کشور گفت: معرفی گیلان با اشاره به پیشینه تاریخی و مذهبی اش باید در اولویت برنامه‌های فرهنگی شرکت پست قرار گیرد.
دکتر اسدالله عباسی خدمات پست در دنیای امروز را بی بدیل دانست و افزود: شرکت پست با ارایه خدمات هوشمند توانسته جایگاه ویژه‌ای در خدمت رسانی به مردم داشته باشد.

محمود لیائی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران نیز با اشاره به خدمات این شرکت گفت: ارتقای زیرساخت‌ها، افزایش بهره‌وری و رضایت‌مندی کارکنان تلاشگر شرکت ملی پست از مهمترین برنامه‌های این شرکت در سال جاری است.
وی افزود: افزایش رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پستی و ارتقای جایگاه پست جمهوری اسلامی ایران در سطح ملی و بین‌المللی از دیگر برنامه‌های شرکت پست ایران است.

محمد حسین هوشنگی، مدیر کل پست گیلان نیز با اشاره به رونمایی تمبر و سکه یادبود میرزا کوچک گفت: به پاس رشادت‌ها و جانفشانی‌های میرزا کوچ جنگی که مایه‌ای مباهات هر گیلانی است این سکه و تمبر طراحی و ارائه شده است.
وی پاسداشت از بزرگان فرهنگ و تاریخ را وظیفه‌ای همگانی دانست.


کد خبر: 20154

دیدگاهتان را بنویسید