امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

رفع تصرف اراضی ۶ میلیارد تومانی در گیلان

کاسپین - فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای املش گفت: این اراضی ملی توسط کارشناسان دادگستری و منابع طبیعی ۶۰ میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده و متهم برای ادامه سیر مراحل قضایی به دادگستری معرفی شده است.

به گزارش کاسپین سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه هرگونه سودجویی و تصرف غیرقانونی اراضی  ملی خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در برخورد با هرگونه تصرف اراضی ملی به صورت غیرقانونی هیچگونه مماشاتی نداشته و با این افراد به شدت مقابله می‌کند.

وی با اشاره به دریافت اخباری مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از روستاهای املش گفت: بعد از دریافت این گزارش تحقیقات پلیس در این خصوص آغاز و ماموران نیروی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضایی با کارشناس اداره منابع طبیعی به محل اعلامی اعزام شدند.

به گفته فرمانده انتظامی گیلان، پس از بازدید زمین، مشخص شد که متهم ۲ هزار مترمربع از اراضی ملی را به وسیله سیم‌خاردار و پرچین محصور کرده و به‌ طور غیرقانونی به تصرف خود در آورده است.

ملکی با اشاره به معرفی متهم‌ ۵۲ ساله این پرونده به مراجع قضایی بیان کرد: این اراضی ملی توسط کارشناسان دادگستری و منابع طبیعی ۶۰ میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده و متهم برای ادامه سیر مراحل قضایی به دادگستری معرفی شده است.


کد خبر: 21770

دیدگاهتان را بنویسید