امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

داماش گیلان در رشت متوقف شد

آژانس خبری کاسپین- داماش گیلان در ادامه رقابت های لیگ دسته یک در رشت با استقلال ملاثانی به تساوی رسید.

گ

به گزارش  کاسپین تیمهای داماش و استقلال آبی پوش ملاثانی عصر یکشنبه در هفته سوم رقابتهای لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در حضور حدود چهار هزار تماشاگر مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.

نیمه اول این دیدار با برتری محسوس داماش همراه بود و این تیم با حمایت طرفدارانش بر بازی تسلط داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند از فرصتها استفاده کنند تا نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز داماش تیم برتر میدان بود و بازیکنان این تیم موقعیتهای زیادی را به دست آوردند اما هیج یک از این فرصتها تبدیل به گل نشد تا در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را, رضا مرادی به عنوان داور وسط، سعید باهنر و رضا اسکندری نیز به عنوان کمک داور برعهده داشتند؛ ضمن اینکه رسول اولیایی به عنوان داور چهارم، بهرام کیانی به عنوان ناظر گروه داوری و مهدی ناصحی به عنوان نماینده فدراسیون در این بازی حضور خو یافتند.

تیم داماش در این دیدار با ترکیب مسعود پورمحمد, مصطفی آقاجانی, مجتبی بیژن , سعید دلاور, آزاد جعفرزاده, سعید طالبی, محسن انبساطی, محمدسجاد قلی بیگی, محمد رستمی, امید پورقنبری و عباس کندل مقابل تیم استقلال ملاثانی قرار گرفت.

همچنین تیم استقلال ملاثانی با ترکیب علی کردانی, آرس داج لیری, محمود صالحی, ابوالفضل بابادی, رضا آنتیک, احسان علوان زاده, علی فاتح, امیرحسین نشاط جو, وحید نامداری, علی حمودی و ادریس رحمانی رو در روی داماش قرار گرفت.

پیش از برگزاری این بازی, تیم فوتبال داماش گیلان با ۲ شکست و بدون امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار داشت و تیم استقلال آبی پوش ملاثانی نیز در انتهای جدول این رقابتها قرار داشت.


کد خبر: 19232

دیدگاهتان را بنویسید